AnaSayfa / Genel / Kahve falında hiç görülmemiş hayvan görmek

Kahve falında hiç görülmemiş hayvan görmek

Kahve falında hiç görülmemiş hayvan görmek beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine işarettir.

Kahve falında hiç görülmemiş hayvan gördüyseniz:

  • Karışık bir psikolojik içinde olabilirsiniz.

Kahve falında hiç görülmemiş hayvan görmek bir rahat yüzü görmeyeceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığı biriyle evlenmek verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, istihdam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığın kadın görmek ticari faaliyetlerinin artacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığın birine aşık olmak çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hiç gitmediğin bir yere gitmek çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin hiç konuşmadığını görmek geri planda kalacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında hiç tanımadığın biriyle nişanlanmak sayılacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.