AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile bir kadına sarılmak

Kahve falında hamile bir kadına sarılmak

Kahve falında hamile bir kadına sarılmak eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, kısmet alacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına alamet eder.

Kahve falında hamile bir kadına sarılmak gördüyseniz:

  • Kadınlar, dikkatli olun.

Kahve falında hamile bir kadına sarılmak kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile kadına sarılmak hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına delalet eder.

Kahve falında hamile birine sarılmak çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde fal sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine delalet eder.

Kahve falında ölü kadını hamile görmek yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bekar hamile kadın görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, verimliliğinin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hamile kadının karnını görmek hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine işaret eder.

Kahve falında hamile bir kadını görmek oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına delalettir.

Kahve falında hamile bir kadının doğum yaptığını görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir