Kahve falında güvercin kesmek

Kahve falında güvercin kesmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, hayata küseceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, canın sıkılacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına alamet eder.

Kahve falında güvercin kesmek gördüyseniz:

  • Kadınsanız, karşı cins ilişkilerinde tereddütlerinizi bir kenara bırakıp, sizin harakete geçmeniz gerekiyor.

Kahve falında güvercin kesmek yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine delalettir.

Kahve falında güvercin ve yavrusu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında ev güvercini görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çiftleşen güvercin görmek işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına işaret eder.

Kahve falında güvercinleri uçurmak maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında güvercini uçurmak çok büyük bir baskı altına gireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında güvercin yumurtası görmek işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında güvercin ve yavrusunu görmek gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top