AnaSayfa / Genel / Kahve falında gün kurusu kayısı görmek

Kahve falında gün kurusu kayısı görmek

Kahve falında gün kurusu kayısı görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, sıhhat ve moral bulacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında gün kurusu kayısı gördüyseniz:

  • Sabrınızı sınayan kişiler olabilir.

Kahve falında gün kurusu kayısı görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mübarek gün görmek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kendi işine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güzel bir gün görmek duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yağmurlu gün görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına yorulur.

Kahve falında her gün eski sevgiliyi görmek zor zamanların geride kalacağına, sorunlarının sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında gün yapmak sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gün saymak hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, şifaya kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında iki gün üst üste aynı kişiyi görmek görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.