Kahve falında gözlüklerini kaybetmek

Kahve falında gözlüklerini kaybetmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, iyi geçim halinde kalacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına işarettir.

Kahve falında gözlüklerini kaybetmek gördüyseniz:

  • Bazı art arda gelen ödemeler sizi sıkıntıya sokabilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kahve falında gözlüklerini kaybetmek yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine işarettir.

Kahve falında gözlüğünü kaybetmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında güneş gözlüğünü kaybetmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine alamet eder.

Kahve falında gözlük kaybetmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına delalettir.

Kahve falında güneş gözlüğü satın almak şans ve bereket kapılarının açılacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına rivayet eder.

Kahve falında gözlük takmayan birini gözlüklü görmek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına tabir olunur.

Kahve falında güneş gözlüğü kırılmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının gözlüğünü takmak tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir