AnaSayfa / Genel / Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek

Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek

Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, işlerinin yarım kalacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına yorulur.

Kahve falında gömlek yakasını kirli gördüyseniz:

  • Sonradan pişman olacağınız şeyler söylemeden veya yapmadan önce söylenenlere kulak vermelisiniz.

Kahve falında yakası kirli gömlek görmek uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, bununla birlikte işlerin boş verileceğine delalet eder.

Kahve falında yakası kirli beyaz gömlek görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, elinize para geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirli gömlek yakası görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında gömlek yakası kesmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında gömlek yakası yıkamak çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında gömlek yakası dikmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gömlek yakası görmek herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.