AnaSayfa / Genel / Kahve falında gölgede yürümek

Kahve falında gölgede yürümek

Kahve falında gölgede yürümek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına tabir olunur.

Kahve falında gölgede yürümek gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Kahve falında gölgede yürümek rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında siyah insan gölge görmek temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karanlik gölge görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan fal sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gölge görmek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, bekarlar için evlenmeye rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin gölgesini görmek yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, yanlış işlere girileceğine rivayet eder.

Kahve falında kendi gölgeni görmek borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında yılan gölgesi görmek başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fare gölgesi görmek üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir