Kahve falında gökdelen görmek

Kahve falında gökdelen görmek sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, bir sebeple sorun yaşayacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine işarettir.

Kahve falında gökdelen gördüyseniz:

  • Size katkısı olacak kişilerle iş birliği yapmanız karlı girişimler anlamına gelebilir.

Kahve falında büyük gökdelen görmek sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gökdelenden bakmak iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gökdelende oturduğunu görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gökdelenden inmek onun kıymetini her daim bileceğine, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine yorulur.

Kahve falında gökdelen inşa etmek kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında gökdelen inşaatı görmek bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında gökdelenden düştüğünü görmek hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, başarısızlığa düşüleceğine yorulur.

Kahve falında gökdelenin üstünde olmak okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top