AnaSayfa / Genel / Kahve falında göğsü kıllı erkek görmek

Kahve falında göğsü kıllı erkek görmek

Kahve falında göğsü kıllı erkek görmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, çok sayıda borca gireceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında göğsü kıllı erkek gördüyseniz:

  • Olumsuz konuşmalar bir yana kimseyi övmeye bile kalkmamalısınız.

Kahve falında erkek göğsünde kıl görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kıllı erkek göğsü görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine yorulur.

Kahve falında göğsü kıllı erkek görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göğsü kıllanmak girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında göğsünün kıllarını kesmek büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kadının göğsünde kıl görmek huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında göğsünden kıl çıktığını görmek çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına inanılır.

Kahve falında göğsün kıllandığını görmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.