AnaSayfa / Genel / Kahve falında gemiden indiğini görmek

Kahve falında gemiden indiğini görmek

Kahve falında gemiden indiğini görmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, terfi alamayacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gemiden indiğini gördüyseniz:

  • Bazı konuları açıklarken olayları kendi gözünüzle görüyor veya kendi yararınıza olan şeylere odaklanıyor olabilirsiniz.

Kahve falında gemiyi denize indirmek yüksek makamlara geleceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına tabir olunur.

Kahve falında gemiyi suya indirmek bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gemiden indiğini görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına işaret eder.

Kahve falında tepeden indiğini görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, iç sıkıntınızın azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yokuş indiğini görmek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına alamet eder.

Kahve falında helikopter indiğini görmek ona emek vereceğine, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine delalet eder.

Kahve falında gökten ayet indiğini görmek geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, huzurlu bir insan olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçağın yere indiğini görmek sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, para pul sahibi olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir