AnaSayfa / Genel / Kahve falında gelinlikle beklemek

Kahve falında gelinlikle beklemek

Kahve falında gelinlikle beklemek yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, zafer elde edileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında gelinlikle beklemek gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konular da ön planda olabilir.

Kahve falında gelinlik giyip beklemek koltuğunun yükseleceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gelinlikle beklemek kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında depremi beklemek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tren beklemek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına rivayet eder.

Kahve falında kendi ölümü beklemek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine inanılır.

Kahve falında otobüs sırası beklemek kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayakta beklemek yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğinden haber beklemek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir