Kahve falında gelin ve düğün görmek

Kahve falında gelin ve düğün görmek yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine delalet eder.

Kahve falında gelin ve düğün gördüyseniz:

  • Planlarınızı hızlandırma fırsatı bulabilirsiniz.

Kahve falında gelinin düğününü görmek yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına tabir olunur.

Kahve falında düğünde gelin görmek insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına rivayet eder.

Kahve falında düğünde gelin olmak güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, sıkıntılarının biteceğine işarettir.

Kahve falında düğünde gelini görmemek endişe duyulan olayların düzeleceğine, zarar etmeyeceğine inanılır.

Kahve falında gelinsiz düğün görmek parasının ve makamının artacağına, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında gelin ve düğün görmek kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına delalettir.

Kahve falında düğün ve gelin görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında düğünde geline altın takmak işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir