AnaSayfa / Genel / Kahve falında fare koymak

Kahve falında fare koymak

Kahve falında fare koymak hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fare koymak gördüyseniz:

  • Emek vermekten kaçınmamalısınız.

Kahve falında fare koymak çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, fal sahibinin kazancının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğa isim koymak yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine inanılır.

Kahve falında süt koymak başarının garantileneceğine, büyük bir mala sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeği mezara koymak yeni ve isabetli adımlar atılacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yılanı kutuya koymak bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, yanlışlara düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karnına bebek koymak hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cebine ekmek koymak kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Kahve falında annesini mezara koymak karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.