AnaSayfa / Genel / Kahve falında evine bayrak asmak

Kahve falında evine bayrak asmak

Kahve falında evine bayrak asmak hastalıklarının son bulacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, sayılacağına ve sevileceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evine bayrak asmak gördüyseniz:

  • Aşırı çalışmak veya arzu ettiğiniz rakamlarda gelir elde edememekse sizi aşağı çekebilir.

Kahve falında evine bayrak asmak kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına delalettir.

Kahve falında arabaya bayrak asmak alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına tabir olunur.

Kahve falında türk bayrağı asmak hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, hedeflerini tutturamayacağına yorulur.

Kahve falında balkona bayrak asmak sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine delalet eder.

Kahve falında duvara bayrak asmak yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine rivayet eder.

Kahve falında mezara bayrak asmak karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine yorulur.

Kahve falında eve bayrak asmak işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında türk bayrağını asmak kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.