AnaSayfa / Genel / Kahve falında evin duvarlarını yeşil görmek

Kahve falında evin duvarlarını yeşil görmek

Kahve falında evin duvarlarını yeşil görmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine delalettir.

Kahve falında evin duvarlarını yeşil gördüyseniz:

  • Aranızda yaş farkı olan kişiler hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayabilir.

Kahve falında evin duvarını yeşil görmek iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına tabir olunur.

Kahve falında evin duvarlarını yeşil görmek aydınlığa çıkılacağına, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında evin duvarına tırmanmak mutluluğunun her geçen gün artacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işaret eder.

Kahve falında evin duvarlarını kazımak rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına alamet eder.

Kahve falında evin duvarını tamir etmek yeni bir hayata merhaba denileceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında evin duvarını ıslak görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında evin duvarında böcekler görmek yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına alamet eder.

Kahve falında evin duvarının olmadığını görmek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir