AnaSayfa / Genel / Kahve falında evin çatısını yanarken görmek

Kahve falında evin çatısını yanarken görmek

Kahve falında evin çatısını yanarken görmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, sorunlarını bitireceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin çatısını yanarken gördüyseniz:

  • Ortak kazançların ön planda olacağı bir devredesiniz.

Kahve falında evin çatısını yanarken görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanan çatı görmek zorlanacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına delalettir.

Kahve falında bir evin çatısının çöktüğünü görmek ailevi sorunlar yaşanacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına işarettir.

Kahve falında evinin çatısının yıkıldığını görmek sorunların çözüleceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evinin çatısının aktığını görmek birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine rivayet eder.

Kahve falında evin çatısını görmek üzüntülerin biteceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına rivayet eder.

Kahve falında evin çatısı görmek gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir evin çatısının yandığını görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir