AnaSayfa / Genel / Kahve falında evi su almak

Kahve falında evi su almak

Kahve falında evi su almak işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, anne baba duasının alınacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına tabir olunur.

Kahve falında evi su almak gördüyseniz:

  • Tatil yapmanız veya dalga geçerek dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor.

Kahve falında suyun içinde ev görmek verimli olacak işler yapacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında su üstünde ev görmek anne ve babasının her zaman başında olacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine işarettir.

Kahve falında evde su taşması görmek yeni yollara girileceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine işarettir.

Kahve falında evi suyla yıkamak sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su içinde ev görmek elinize toplu miktarda para geçeceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında evde su görmek kısmetin bollaşacağına, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında su basmış ev görmek helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında suyla ev yıkamak hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.