AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski kocayı görmek

Kahve falında eski kocayı görmek

Kahve falında eski kocayı görmek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, kazancının da garanti ve sabit olacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski kocayı gördüyseniz:

  • Planlarınızı bozmak isteyen kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında eski koca görmek işlerini düzene sokacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski kocasını öpmek çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine yorulur.

Kahve falında eski kocaya sarılmak vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski kocanın ağladığını görmek sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski kocasının evlendiğini görmek kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına işarettir.

Kahve falında kocasının eski sevgilisini görmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski kocayla yatmak kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında eski kocanın karısını görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.