Kahve falında eşikte oturmak

Kahve falında eşikte oturmak değişik insanlarla karşılaşacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına işarettir.

Kahve falında eşikte oturmak gördüyseniz:

  • Olayları büyütmeyin.

Kahve falında kapı eşiğinde oturmak büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına delalet eder.

Kahve falında kapı eşiğine oturmak ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine işaret eder.

Kahve falında eşikte oturmak sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı eşiği silmek kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına delalettir.

Kahve falında kapı eşiğini silmek rütbesinin artacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, işlerinin yolunda gideceğine yorulur.

Kahve falında kapı eşiğinde yatmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, nimet bolluğu yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında eşik atlamak huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında eşikten atlamak üzücü haberler alacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top