AnaSayfa / Genel / Kahve falında ermeni mezarlığı görmek

Kahve falında ermeni mezarlığı görmek

Kahve falında ermeni mezarlığı görmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ermeni mezarlığı gördüyseniz:

  • Memnun olmanız, aynı zamanda da değerlendirmeniz gereken avantajlı bir konumdasınız.

Kahve falında ermeni mezarlığı görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine alamet eder.

Kahve falında ermiş birinin mezarını görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ermiş mezarı görmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, işlerinin kötüye gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında şeker eritmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gümüş eritmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında er görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında er asker görmek hayallerindeki eve sahip olacağına, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında peynir eritmek umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir