AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkek tırnağı görmek

Kahve falında erkek tırnağı görmek

Kahve falında erkek tırnağı görmek maddi durum kötü ise zengin olunacağına, derde ve kedere düşeceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek tırnağı gördüyseniz:

  • Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin.

Kahve falında erkek tırnağı görmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun tırnaklı erkek görmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkeğin tırnağında oje görmek zor da olsa bazı kararlar vereceğine, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına alamet etmektedir.

Kahve falında ojeli erkek tırnağı görmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına yorulur.

Kahve falında tırnakları ojeli erkek görmek kısa süre içinde engelleneceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine işaret eder.

Kahve falında erkek tırnağı kesmek maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına rivayet eder.

Kahve falında tırnakları kınalı görmek yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tırnakları temizlemek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.