AnaSayfa / Genel / Kahve falında elini boka sokmak

Kahve falında elini boka sokmak

Kahve falında elini boka sokmak yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında elini boka sokmak gördüyseniz:

  • Ruhsal anlamda yeni bir boyuta geçebilirsiniz.

Kahve falında elini boka sokmak işlerine bereket geleceğine, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında klozete elini sokmak elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına yorulur.

Kahve falında suya elini sokmak kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine işaret eder.

Kahve falında tuvalete el sokmak daha büyük işler için bir örnek olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuvalete elini sokmak işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında eli yılan sokmak evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, iyiliğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında elini denize sokmak sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine alamet eder.

Kahve falında elini tuvalete sokmak hayattan yana umudunun kırılacağına, onların güvenini sarsacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.