AnaSayfa / Genel / Kahve falında elindeki çamuru yıkamak

Kahve falında elindeki çamuru yıkamak

Kahve falında elindeki çamuru yıkamak deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına işarettir.

Kahve falında elindeki çamuru yıkamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yakın gelecekte olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında elindeki çamuru yıkamak çok büyük kısmetlere sahip olacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çamurlu eli yıkamak yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamurlu ellerini yıkamak çok rahat bir hayat yaşayacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında çamurlu suda el yıkamak saygınlığının artacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işarettir.

Kahve falında çamurlu elini yıkamak tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan fal sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elini çamurla yıkamak yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında çamurlu ayağı yıkamak başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına delalettir.

Kahve falında ayakkabı çamuru yıkamak geçim sıkıntısı yaşanacağına, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.