AnaSayfa / Genel / Kahve falında elde diş görmek

Kahve falında elde diş görmek

Kahve falında elde diş görmek uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, verimli işlere gireceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elde diş gördüyseniz:

  • İşle ilgili konularda dikkatli hareket etmelisiniz.

Kahve falında dişleri elde görmek yeni bir yol tutulacağına, çok iyi şeylere işaret etmektedir.

Kahve falında elde diş görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına tabir olunur.

Kahve falında elde et görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında elde yumurta görmek bedenen ve ruhen dinleneceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine alamet eder.

Kahve falında elde böcek görmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine yorulur.

Kahve falında elde kuran tutmak daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında elde balık tutmak maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elde saç görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir