AnaSayfa / Genel / Kahve falında elbiseli fare görmek

Kahve falında elbiseli fare görmek

Kahve falında elbiseli fare görmek onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, dayanışma içinde kalacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, ruhsal olarak zarara uğranacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında elbiseli fare gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız veya sevgiliniz mevcut durumunuzu nasıl yöneteceğiniz veya üstesinden geleceğiniz konusunda size fikir verebilir.

Kahve falında elbiseli fare görmek işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına işarettir.

Kahve falında küçük küçük fare görmek yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz fare yediğini görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında sopayla fare öldürmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, gelişim içine gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında farenin pislediğini görmek özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fare kedi köpek görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evi fare bastığını görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine yorulur.

Kahve falında çok fare öldürmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir