AnaSayfa / Genel / Kahve falında düşman olduğun kişiyi görmek

Kahve falında düşman olduğun kişiyi görmek

Kahve falında düşman olduğun kişiyi görmek kafasına göre birini bulacağına, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine inanılır.

Kahve falında düşman olduğun kişiyi gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişmeleri bizzat siz etkileyebilirsiniz.

Kahve falında düşman olduğun kişiyi görmek yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düşman olduğu kişiyi görmek çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında düşman dövmek ticaretten yana şanslarının açık olacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düşmana gülmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında düşmandan saklanmak birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düşmana bıçak çekmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına işaret eder.

Kahve falında düşmanını iyi görmek üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zenginliğinin artacağına alamet eder.

Kahve falında düşmanın elini öpmek en gösterişli arabalara bineceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir