AnaSayfa / Genel / Kahve falında düşman dövmek

Kahve falında düşman dövmek

Kahve falında düşman dövmek büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında düşman dövmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.

Kahve falında düşman dövmek çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düşmanını dövdüğünü görmek yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine işaret eder.

Kahve falında düşmanlarını dövmek bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Kahve falında düşmanı dövmek erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına delalet eder.

Kahve falında düşmanı ağlarken görmek daha sık bir araya geleceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına yorulur.

Kahve falında düşmanı olduğunu görmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine delalet eder.

Kahve falında düşmanıyla barışmak içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında düşmanın yüzüne tükürmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir