AnaSayfa / Genel / Kahve falında duru suya düşmek

Kahve falında duru suya düşmek

Kahve falında duru suya düşmek iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, borçlarının biteceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, garanti olacak bir yer edineceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal sahibinin huzurlu olacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında duru suya düşmek gördüyseniz:

  • Belli bir amacınızı gerçekleştirmek için vitesi yükseltebilirsiniz.

Kahve falında duru suya düşmek alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına delalettir.

Kahve falında bulanık ve duru su görmek şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Kahve falında temiz duru su görmek işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, yorulacağına rivayet eder.

Kahve falında duru akan su görmek atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında duru suyun içinde yürümek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duru berrak su görmek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına delalet eder.

Kahve falında duru suyla yıkanmak çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında duru suya girmek bereket ve zenginlik elde edeceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir