AnaSayfa / Genel / Kahve falında duru su içmek

Kahve falında duru su içmek

Kahve falında duru su içmek rahatlık ve ferahlık bulacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine alamet eder.

Kahve falında duru su içmek gördüyseniz:

  • Kurallara göre oynamak istemenize rağmen o yollar kapalı olabilir.

Kahve falında duru su içmek mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında duru berrak su görmek çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında bulanık ve duru su görmek şansın ve kısmetin açılacağına, fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına delalettir.

Kahve falında duru suyun içinde yürümek atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akan duru su görmek gelirinin sürekli olacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında duru su görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, insan sevindireceğine, dua alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında duru suya girmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, kısmetin açılacağına alamet eder.

Kahve falında duru suyla yıkanmak eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.