Kahve falında düğün damat görmek

Kahve falında düğün damat görmek dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, gözünün yaşını sileceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düğün damat gördüyseniz:

  • Farklı yöntemler denemeniz gerekiyor.

Kahve falında damatsız düğün görmek işlerindeki bereketin kaçacağına, çok zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında gelin damat düğün görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine işarettir.

Kahve falında düğünde gelin ve damat görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına işaret eder.

Kahve falında düğüne damadın gelmediğini görmek sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, durumun değişmesine tabir olunur.

Kahve falında düğünde damat görmek teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, ruh sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında düğün damat görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında damadını dövmek sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında damatla dans etmek çok rahat bir hayat süreceğine, borçlarının artacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir