Kahve falında dökülmüş su görmek

Kahve falında dökülmüş su görmek hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine alamet eder.

Kahve falında dökülmüş su gördüyseniz:

  • Üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir.

Kahve falında havuz suyunun azaldığını görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında su deresi görmek yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüye su verdiğini görmek çok iyi kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine işarettir.

Kahve falında birinin sana su verdiğini görmek gönlünün ferahlayacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına inanılır.

Kahve falında birinin yüzüne su dökmek planlarının istediği şekilde işleyeceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin üstüne su döktüğünü görmek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, rütbenin yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında suyla ev yıkamak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, yeni ev eşyaları alınacağına işaret eder.

Kahve falında kıllı su içmek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir