AnaSayfa / Genel / Kahve falında dökülmüş saç kılı görmek

Kahve falında dökülmüş saç kılı görmek

Kahve falında dökülmüş saç kılı görmek seyahatlere katılacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına yorulur.

Kahve falında dökülmüş saç kılı gördüyseniz:

  • Bazı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır.

Kahve falında ağzında saç kılı görmek zorlukların kolayca aşılacağına, huzurlu günler görüleceğine delalettir.

Kahve falında dökülmüş saç kılı görmek ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine rivayet eder.

Kahve falında saç kılını ağzında görmek gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saç kılı temizlemek kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saç kılları görmek maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine işaret eder.

Kahve falında uzun saç kılı görmek art niyetli kimselere rastlayacağına, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına tabir olunur.

Kahve falında saç kıl görmek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında saç kılı yutmak iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.