AnaSayfa / Genel / Kahve falında dişinin çektiğini görmek

Kahve falında dişinin çektiğini görmek

Kahve falında dişinin çektiğini görmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dişinin çektiğini gördüyseniz:

  • Belli bir sorun algılıyorsanız, başkaları müdahale etmeden sizin girişimde bulunmanız gerekebilir.

Kahve falında kendi azı dişini çektiğini görmek seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında çürük dişini çektirdiğini görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına yorulur.

Kahve falında üst azı dişi çektirmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kafa dişini çektirmek refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının dişini çektirdiğini görmek attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına delalettir.

Kahve falında dişi çektirmek kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalet eder.

Kahve falında yirmilik dişi çektirmek rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında köpek dişini çektiğini görmek maddi açıdan nefes alınacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.