Kahve falında diş yuttuğunu görmek

Kahve falında diş yuttuğunu görmek kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, neşesini kaybedeceğine, sorunların günden güne azalacağına, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında diş yuttuğunu gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Kahve falında diş büyümesi görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, keyiflerinin yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında dişleri avucunda görmek çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında dişleri olan erkek bebek görmek dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına işarettir.

Kahve falında diş çıkarma görmek az da olsa feraha çıkılacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişlerin yamulduğunu görmek sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişlerinin olmadığını görmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında diş çıkarken görmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında çok diş görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top