Kahve falında deve üstünde yük görmek

Kahve falında deve üstünde yük görmek kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, büyük paralara sahip olacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında deve üstünde yük gördüyseniz:

  • Bazı kişilere baskı uygulamadan önce çok iyi düşünmelisiniz.

Kahve falında deve üstünde yük görmek elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında devenin üstünde yük görmek rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yüklü deve görmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında deveye yük yüklemek rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deve yükü görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşya yüklü deve görmek üzüleceğine, derde ve kedere düşeceğine işaret eder.

Kahve falında atın üstünde yük görmek kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve üstünde gezmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top