AnaSayfa / Genel / Kahve falında deve görmek

Kahve falında deve görmek

Kahve falında deve görmek büyük miktarda para kazanılacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, çok sevindirici bir haber alan fal sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında uzaktan deve görmek dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük deve görmek imkânlarının azalacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü deve görmek hayatını sürdürmekte zorlanacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine inanılır.

Kahve falında dağda deve görmek kimseyle konuşmaz olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine rivayet eder.

Kahve falında geviş getiren deve görmek azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında derisi yüzülmüş deve görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına yorulur.

Kahve falında deve binmek zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında devenin eve girdiğini görmek sorunların ve dertlerin biteceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir