Kahve falında dere içinde yılan görmek

Kahve falında dere içinde yılan görmek imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, özgüveninin yerine geleceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, kendisi için yeni bir yol çizeceğine rivayet eder.

Kahve falında dere içinde yılan gördüyseniz:

  • Bir değişiklik size iyi gelebilir.

Kahve falında derenin içinde yılan görmek geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, kişinin hayatından yana hayır bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dere içinde yılan görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dere içinde durmak kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına işarettir.

Kahve falında dere içinden geçmek sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında derenin içinde yüzmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında derenin içinde yürümek ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan fal, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri fal sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında dere içinde balık görmek kısmetlerin azalacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına alamet eder.

Kahve falında derenin içinden yürümek aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, bunun da geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir