AnaSayfa / Genel / Kahve falında deniz şortu görmek

Kahve falında deniz şortu görmek

Kahve falında deniz şortu görmek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, kötülüklerden uzak olacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına, verimin her geçen gün artacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında deniz şortu gördüyseniz:

  • Eğlenceye zaman ayırmalı, dışarı çıkıp keyifli vakit geçirmeye çalışmalısınız.

Kahve falında deniz şortu almak kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine tabir olunur.

Kahve falında deniz şortu görmek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil şort görmek sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz şort giymek kötü kişilerle karşılaşılacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şort satın almak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şort görmek talihin yüze güleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şort giymiş birini görmek geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına alamet eder.

Kahve falında şortla gezmek uğranılan zararın paylaşılacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir