AnaSayfa / Genel / Kahve falında demir çalmak

Kahve falında demir çalmak

Kahve falında demir çalmak kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, onların önüne geçeceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına delalettir.

Kahve falında demir çalmak gördüyseniz:

  • Biraz da dinlenin en iyisi kısa kır gezileri olabilir.

Kahve falında demir çalmak saadetinin yükseleceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında demir zincir görmek kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eline demir almak verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında inşaat demirleri görmek işlerin çok iyiye gideceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine delalettir.

Kahve falında demir kapı yapmak ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında demir süzgeç görmek muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde demir görmek hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine delalet eder.

Kahve falında demir dolap görmek ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.