AnaSayfa / Genel / Kahve falında dayı oglu görmek

Kahve falında dayı oglu görmek

Kahve falında dayı oglu görmek ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, üzgün ve hasta olacağına, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında dayı oglu gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ya da yaratıcı aktivitelerdeki gayretleriniz size sağnak yağış modunda geri dönüyor.

Kahve falında ölü dayımı görmek makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, zaaflarına kapılacağına delalettir.

Kahve falında dayı eşini görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında dayıyla telefonda konuşmak memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Kahve falında dayımın öldüğünü görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine inanılır.

Kahve falında dayısının öldüğünü duymak aksine daha da zorlaştıracağına, yüzünün gülmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında dayı görmek geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında dayıyı dövmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine yorulur.

Kahve falında dayımın evlendiğini görmek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir