AnaSayfa / Genel / Kahve falında dağda dolaşmak

Kahve falında dağda dolaşmak

Kahve falında dağda dolaşmak dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına işaret eder.

Kahve falında dağda dolaşmak gördüyseniz:

  • Hatta, bazı konularda değişiklikler yapma gereği duyulabilir.

Kahve falında dağda dolaşmak hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında dağlarda dolaşmak içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, rahat bir hayatı olacağına işaret eder.

Kahve falında çatıda dolaşmak tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, işlerinin kısa zamanda açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hastanede dolaşmak özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine yorulur.

Kahve falında banyo havlusuyla dolaşmak çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına delalettir.

Kahve falında bıçakla dolaşmak üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına delalet eder.

Kahve falında pazarda dolaşmak kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına işaret eder.

Kahve falında kabeyi dolaşmak dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, çalışkan bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.