AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok eski bir arkadaşını görmek

Kahve falında çok eski bir arkadaşını görmek

Kahve falında çok eski bir arkadaşını görmek çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, yardımın alınacağına, yapılan işte ustalaşılacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, bir sebeple kendi içine kapanacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok eski bir arkadaşını gördüyseniz:

  • Çevreden size fazlaca yüklenebilirler.

Kahve falında eski arkadaşlarla görüşmek kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalettir.

Kahve falında eski okul arkadaşına sarılmak çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına yorulur.

Kahve falında eski erkek arkadaşının aradığını görmek gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, yokluk içine düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski erkek arkadaşıyla öpüşmek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında eski bir okul arkadaşını görmek yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok eski bir arkadaş görmek her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, kötü günlerin arkada kalacağına delalet eder.

Kahve falında çok eski bir arkadaşı görmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek delalettir.

Kahve falında eski sevgilini arkadaşınla görmek hedeflerine ulaşacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir