Kahve falında çok çiş yaptığını görmek

Kahve falında çok çiş yaptığını görmek düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok çiş yaptığını gördüyseniz:

  • Kendinize odaklanın.

Kahve falında sarı çiş görmek sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında at çişi görmek saygınlığına leke sürüleceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına işaret eder.

Kahve falında kedinin çiş yaptığını görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, işiyle nam salacağına işaret eder.

Kahve falında çişi yıkamak eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında çiş sesi duymak sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına işarettir.

Kahve falında helada çiş yapmak sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında çiş içmek düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına yorulur.

Kahve falında sarı çiş yapmak kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top