AnaSayfa / Genel / Kahve falında çocuğunu okulda görmek

Kahve falında çocuğunu okulda görmek

Kahve falında çocuğunu okulda görmek elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına yorulur.

Kahve falında çocuğunu okulda gördüyseniz:

  • Bazı konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz ya da bazı endişeleriniz olabilir.

Kahve falında çocuğunun okula gittiğini görmek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında okulda çocuğunu görmek suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine alamet eder.

Kahve falında çocuğunu okula yazdırmak malının ve parasının eksilmeyeceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına delalettir.

Kahve falında okul çocuğu görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu okulda görmek eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında okulda şarkı söylemek pişman olacağı şeyler yapacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okul forması almak çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına işarettir.

Kahve falında okul satın almak büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.