Kahve falında çocuğun burnunu temizlemek

Kahve falında çocuğun burnunu temizlemek aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, kendisini eve kapatacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında çocuğun burnunu temizlemek gördüyseniz:

  • Özel sırlarınızı paylaşırsanız, iyi niyetinizi kötü kullanabilecek kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında çocuğun burnunu temizlemek ruhlarına mevlit okutacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında bir çocuğun burnunu temizlemek aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına delalettir.

Kahve falında burnundaki pisliği temizlemek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine delalettir.

Kahve falında başkasının burnunu temizlemek kolay kolay pes etmeyeceğine, mal kayıpları da yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında burnundan sümük temizlemek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında burnunda sümük temizlemek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğin burnunu temizlemek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında burnundaki sümüğü temizlemek mutlu ve huzurlu olacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir