Kahve falında çilek suyu içmek

Kahve falında çilek suyu içmek daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, sermayesini kaybedeceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına işarettir.

Kahve falında çilek suyu içmek gördüyseniz:

  • Sonu tatlıya bağlanacak merak etmeyin.

Kahve falında çilek suyu içmek iş konusunda sürekli yardım edeceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çilekli süt içmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çilek şerbeti içmek kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına alamet eder.

Kahve falında çilek suyu görmek elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında temiz dereden su içmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında oruçlu su içmek büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birisiyle su içmek verimi ve başarıyı yakalayacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında karpuz suyunu içmek ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir