Kahve falında çiçek kokladığını görmek

Kahve falında çiçek kokladığını görmek neşesini ve ağız tadını yitireceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için Allah’a yalvaracağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çiçek kokladığını gördüyseniz:

  • Planlarınızı yaparken bunu da hesaba almalısınız.

Kahve falında çiçek kokladığını görmek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına inanılır.

Kahve falında hanımeli çiçeği koklamak uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akasya çiçeği koklamak hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mor çiçek koklamak saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı çiçek koklamak sorunlu bir dönem geçirileceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iğde çiçeği koklamak bir düşmanın kötü haberini almaya, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz çiçek koklamak emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, ancak yılmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gömlek koklamak kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir