AnaSayfa / Genel / Kahve falında cesetin yakıldığını görmek

Kahve falında cesetin yakıldığını görmek

Kahve falında cesetin yakıldığını görmek dikkat çekeceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cesetin yakıldığını gördüyseniz:

  • Bazı planlardaki değişiklikler sizin lehinize gelişebilir.

Kahve falında cesetin yakıldığını görmek sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, zor günlerden geçeceğine alamet eder.

Kahve falında ayaklarına kına yakıldığını görmek iş dünyasında nam sahibi olunacağına, yeni maddi kapıların size açılacağın alamet etmektedir.

Kahve falında soba yakıldığını görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mum yakıldığını görmek kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine delalet eder.

Kahve falında ölülerin yakıldığını görmek onlarla çok iyi vakit geçireceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağıt yakıldığını görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine işarettir.

Kahve falında ele kına yakılmak kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasına kına yakıldığını görmek bekarsa evleneceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.