AnaSayfa / Genel / Kahve falında cebinde kurbağa görmek

Kahve falında cebinde kurbağa görmek

Kahve falında cebinde kurbağa görmek keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hasretliğin biteceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, zaman zaman kişiyi ezeceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, başka kimselere de yardım edeceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cebinde kurbağa gördüyseniz:

  • Belli konularda yolunuz açılıyor ya da belli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayabilecek, sizi yönlendiren kişi veya işaretler önünüzde beliriyorlar.

Kahve falında cebinde kurbağa görmek başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına tabir olunur.

Kahve falında cebinde sigara görmek hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cebinde altın görmek maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına işaret eder.

Kahve falında cebine altın koymak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cebinden bozuk para çıkarmak aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında anahtarı cebine koymak yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pantolon cebinde para görmek büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına delalettir.

Kahve falında cebinde çok para görmek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir