AnaSayfa / Genel / Kahve falında çatı yaptığını görmek

Kahve falında çatı yaptığını görmek

Kahve falında çatı yaptığını görmek hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine yorulur.

Kahve falında çatı yaptığını gördüyseniz:

  • Hesapta olmayantesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Kahve falında çatıda inek görmek eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine işaret eder.

Kahve falında kırık çatı görmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüksek binanın çatısına çıkmak fal sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında polislerin çatıştığını görmek eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına alamet eder.

Kahve falında çatıdan düşmekten son anda kurtulmak etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında çatıda güvercin görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asker çatışması görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine delalettir.

Kahve falında çatıda namaz kılmak umutlarının biteceğine, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir